WIODĄCY PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH
Należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej

poszukuje kandydata na stanowisko:

MENEDŻER DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • kreowanie strategii rozwoju produktów w oparciu o posiadaną wiedzę o rynku, trendach i konkurencji,
  • planowanie i koordynowanie rozwoju produktów, identyfikowanie potrzeb klientów oraz monitorowanie zmian w trendach rynkowych,
  • wspieranie aktywności Menedżerów Sprzedaży w nadzorowanej branży,
  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa własnych kluczowych klientów,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży nadzorowanych produktów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży (min. 3 letnie) – sektor przemysłu spożywczego (opakowania),
  • znajomość dwóch języków obcych (w tym dobra znajomość języka angielskiego),
  • umiejętność pracy z zespołem,
  • nastawienie na realizację celu oraz budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • myślenie strategicznego i elastyczności w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do pracy w terenie i wyjazdów służbowych,
  • dobra znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilizację zawodową w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres:

RPC-Bebo Polska Sp. z o.o. ul. Ledóchowskiej 33/35, 60-462 Poznań

lub email: adamczyk@rpc-bebo.pl

tel. 0 61 849 64 03

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.